M I N N E S O T A.
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

M I N N E S O T A.

HI!
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Nebunie prin lumea 3D

In jos 
3 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Fei Yang
LITTLE CITIZEN
LITTLE CITIZEN
Fei Yang


Mesaje : 18
Data de inscriere : 06/03/2010

Nebunie prin lumea 3D - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Nebunie prin lumea 3D   Nebunie prin lumea 3D - Pagina 2 I_icon_minitimeLun Mar 08, 2010 9:10 pm

Am încremenit.Mi-am închis ochii şi am zambit scurt,aproape ironic.
-Yang ce?Ai de gând să îţi baţi joc de mine acu'?
Sus In jos
Kouhei Kuroshitsuji
LITTLE CITIZEN
LITTLE CITIZEN
Kouhei Kuroshitsuji


Mesaje : 15
Data de inscriere : 06/03/2010

Nebunie prin lumea 3D - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Nebunie prin lumea 3D   Nebunie prin lumea 3D - Pagina 2 I_icon_minitimeLun Mar 08, 2010 9:23 pm

I-am dat o suvita dupa ureche. Nu avea o impresie prea buna despre mine. Pacat ca nu eram ceea ce avea ea nevoie:
-Yang...am reluat oftand, ignorand remarca, te plac. Nici nu-mi trece prin minte sa imi bat joc de tine. Da? am intrebat, presandu-mi ezitant buzele de ale ei.
Sus In jos
Fei Yang
LITTLE CITIZEN
LITTLE CITIZEN
Fei Yang


Mesaje : 18
Data de inscriere : 06/03/2010

Nebunie prin lumea 3D - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Nebunie prin lumea 3D   Nebunie prin lumea 3D - Pagina 2 I_icon_minitimeLun Mar 08, 2010 9:36 pm

Îi răspund la sărut şi îmi pun o mână pe obrazul lui."Bă ce bine sărută...".Nu mai aveam aer,dar văzând că nici el nu se opreşte,nu am făcut-o nici eu.
Sus In jos
Kouhei Kuroshitsuji
LITTLE CITIZEN
LITTLE CITIZEN
Kouhei Kuroshitsuji


Mesaje : 15
Data de inscriere : 06/03/2010

Nebunie prin lumea 3D - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Nebunie prin lumea 3D   Nebunie prin lumea 3D - Pagina 2 I_icon_minitimeLun Mar 08, 2010 9:55 pm

Am rupt sarutul, purtand un 'botic' cat casa insa ramasesem fara aer. Mi-am rezemat capul de spatar si nu mi-am putut stapani rasul:
-Intotdeauna primesti ce vrei nu? am intrebat zambind
Sus In jos
Fei Yang
LITTLE CITIZEN
LITTLE CITIZEN
Fei Yang


Mesaje : 18
Data de inscriere : 06/03/2010

Nebunie prin lumea 3D - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Nebunie prin lumea 3D   Nebunie prin lumea 3D - Pagina 2 I_icon_minitimeLun Mar 08, 2010 10:14 pm

Am chicotit şi mi-am încolăcit mâinile după gâtul lui.
-Da.Tot timpul!Şi îmi place aşa.Zic şi îmi las capul pe pieptul lui.
Sus In jos
Kouhei Kuroshitsuji
LITTLE CITIZEN
LITTLE CITIZEN
Kouhei Kuroshitsuji


Mesaje : 15
Data de inscriere : 06/03/2010

Nebunie prin lumea 3D - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Nebunie prin lumea 3D   Nebunie prin lumea 3D - Pagina 2 I_icon_minitimeLun Mar 08, 2010 10:42 pm

Am strans-o in brate. Nu aveamc ce sa-i spun. Stia destul de multe insa viata mea 'de noapte' ii era destul de straina.
-Chiar daca sunt de acord cu tine -pernele noastre sunt pline de bete- o sa tipi iar la mine pentru ca nu te-am 'trezit' i-am soptit sarutandu-i tampla.
Sus In jos
Fei Yang
LITTLE CITIZEN
LITTLE CITIZEN
Fei Yang


Mesaje : 18
Data de inscriere : 06/03/2010

Nebunie prin lumea 3D - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Nebunie prin lumea 3D   Nebunie prin lumea 3D - Pagina 2 I_icon_minitimeMar Mar 09, 2010 7:42 pm

M-am uitat la ceas şi am văzut că era seara deja.Am oftat şi l-am privit în ochi.
-Trebuie să pleci...nu?Chiar nu ştiam unde tot pleacă,dar am decis să nu mă bag.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Nebunie prin lumea 3D - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Nebunie prin lumea 3D   Nebunie prin lumea 3D - Pagina 2 I_icon_minitime

Sus In jos
 
Nebunie prin lumea 3D
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
M I N N E S O T A. :: CARTIER REZIDENȚIAL. :: Blocuri ● :: Dangerous Innocence-
Mergi direct la: