M I N N E S O T A.
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

M I N N E S O T A.

HI!
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Nebunie prin lumea 3D

In jos 
3 participanți
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
Fei Yang
LITTLE CITIZEN
LITTLE CITIZEN
Fei Yang


Mesaje : 18
Data de inscriere : 06/03/2010

Nebunie prin lumea 3D Empty
MesajSubiect: Nebunie prin lumea 3D   Nebunie prin lumea 3D I_icon_minitimeDum Mar 07, 2010 12:08 pm

Stăteam tolănită pe canapea,cu telecomanda în mână şi schimbam canalele televizorului neîncetat. Dintr-odată,am adormit şi mi-a căzut telecomanda din mână. M-am întors pe o parte,până am căzut.
-Wow.Ăă.Ce dracu... Am adormit. Încep să chicotesc şi iau telecomanda de pe jos şi o pun pe măsuţă.
Sus In jos
Von D. Joshua
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Von D. Joshua


Mesaje : 112
Data de inscriere : 06/03/2010
Varsta : 29
Localizare : In my world , whit chocolate and sex !

Nebunie prin lumea 3D Empty
MesajSubiect: Re: Nebunie prin lumea 3D   Nebunie prin lumea 3D I_icon_minitimeDum Mar 07, 2010 1:46 pm

M-am vazut in fata usii noi venite asa ca m0am gandit sa vin cu un "welcome" am batut de doua ori in usa si am asteptat vesnicul raspuns
Sus In jos
Fei Yang
LITTLE CITIZEN
LITTLE CITIZEN
Fei Yang


Mesaje : 18
Data de inscriere : 06/03/2010

Nebunie prin lumea 3D Empty
MesajSubiect: Re: Nebunie prin lumea 3D   Nebunie prin lumea 3D I_icon_minitimeDum Mar 07, 2010 3:08 pm

Auzind bătăile din uşă,m-am dus să deschid. Ajunsă în faţa uşii,am deschis-o uşor şi l-am privit pe tipul din faţa mea.
-Hey..! I-am zis,zâmbind dulce.
Sus In jos
Kouhei Kuroshitsuji
LITTLE CITIZEN
LITTLE CITIZEN
Kouhei Kuroshitsuji


Mesaje : 15
Data de inscriere : 06/03/2010

Nebunie prin lumea 3D Empty
MesajSubiect: Re: Nebunie prin lumea 3D   Nebunie prin lumea 3D I_icon_minitimeDum Mar 07, 2010 7:11 pm

Am auzit bataile si vocile prin somn. Mi-am dezlipit capul de pe masa din bucatarie si m-am indreptat spre hol. Inca somnoros, am reusit sa o disting pe Fei Yang si o silueta ce parea a fi masculina. Am mascat un cascat si m-am rasucit pe calcaie. Nu vroiam sa ma bag in discutiile ei iar masa din bucatarie inca ma imbia.
Sus In jos
Von D. Joshua
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Von D. Joshua


Mesaje : 112
Data de inscriere : 06/03/2010
Varsta : 29
Localizare : In my world , whit chocolate and sex !

Nebunie prin lumea 3D Empty
MesajSubiect: Re: Nebunie prin lumea 3D   Nebunie prin lumea 3D I_icon_minitimeDum Mar 07, 2010 8:49 pm

-Hello... am zis eu cu o voce inceata
-Scuze dar te-am deranjat?spun eu observand tinuta fetei si incepand sa ma fac prost prind gand fiindca poate o trezisem
Sus In jos
Fei Yang
LITTLE CITIZEN
LITTLE CITIZEN
Fei Yang


Mesaje : 18
Data de inscriere : 06/03/2010

Nebunie prin lumea 3D Empty
MesajSubiect: Re: Nebunie prin lumea 3D   Nebunie prin lumea 3D I_icon_minitimeLun Mar 08, 2010 4:06 pm

-Nu,nu ma deranjezi.Îi zic,trecând uşor cu mâna prin păr pentru a-l aranja.Intră!Zic apoi şi mă dau la o parte din uşă. Mă întorc puţin cu spatele să văd dacă Kouhei doarme.Nu-l văd şi oftez scurt.
-Cred că doarme...oricum,intră.Tre' să se trezească odată şi-odată...
Sus In jos
Kouhei Kuroshitsuji
LITTLE CITIZEN
LITTLE CITIZEN
Kouhei Kuroshitsuji


Mesaje : 15
Data de inscriere : 06/03/2010

Nebunie prin lumea 3D Empty
MesajSubiect: Re: Nebunie prin lumea 3D   Nebunie prin lumea 3D I_icon_minitimeLun Mar 08, 2010 5:49 pm

Am dat un pas inapoi si am scos capul dupa colt. Ii prind privirea lui Yang si ii soptesc lasand la o parte orice tachinat aveam in minte. Parea ca, cateva ore de somn nu i-ar mai fi stricat:
-Sunt treaz dar nu pentru mult. Musafiri?
Sus In jos
Fei Yang
LITTLE CITIZEN
LITTLE CITIZEN
Fei Yang


Mesaje : 18
Data de inscriere : 06/03/2010

Nebunie prin lumea 3D Empty
MesajSubiect: Re: Nebunie prin lumea 3D   Nebunie prin lumea 3D I_icon_minitimeLun Mar 08, 2010 5:57 pm

"Cum de nu a râs de cum arăt?O.o" Îl privesc zâmbind scurt apoi mă apropii uşor de el.Îi ciufulesc părul şi îi zic pe un ton copilăresc:
-Taci măi!Că nu te mai culci de acu'!
Sus In jos
Kouhei Kuroshitsuji
LITTLE CITIZEN
LITTLE CITIZEN
Kouhei Kuroshitsuji


Mesaje : 15
Data de inscriere : 06/03/2010

Nebunie prin lumea 3D Empty
MesajSubiect: Re: Nebunie prin lumea 3D   Nebunie prin lumea 3D I_icon_minitimeLun Mar 08, 2010 6:05 pm

I-am zambit larg dar si amar. Erau multe lucruri care s-au schimbat. I-am aranjat putin parul si i-am spus pe cel mai dulce ton ca '' 'surioara mea' a crescut cam mult''.
Sus In jos
Fei Yang
LITTLE CITIZEN
LITTLE CITIZEN
Fei Yang


Mesaje : 18
Data de inscriere : 06/03/2010

Nebunie prin lumea 3D Empty
MesajSubiect: Re: Nebunie prin lumea 3D   Nebunie prin lumea 3D I_icon_minitimeLun Mar 08, 2010 6:14 pm

-Şi ce?M-am sprijinit de el.Voiai să rămân acelaşi 'bebe ugugaga'?Încep să râd apoi îi prind mâna într-a mea.
Sus In jos
Kouhei Kuroshitsuji
LITTLE CITIZEN
LITTLE CITIZEN
Kouhei Kuroshitsuji


Mesaje : 15
Data de inscriere : 06/03/2010

Nebunie prin lumea 3D Empty
MesajSubiect: Re: Nebunie prin lumea 3D   Nebunie prin lumea 3D I_icon_minitimeLun Mar 08, 2010 6:25 pm

-Acea 'bebe ugugaga' pe care nu puteam sa o pacalesc sau care avea cele mai bune ideei? am intrebat-o zambind, invartind-o.
-Sau tipa de acum, care nu are timp de ea? zambetul mi s-a sters
-Pe care sa o prefer? am murmurat trist
Sus In jos
Fei Yang
LITTLE CITIZEN
LITTLE CITIZEN
Fei Yang


Mesaje : 18
Data de inscriere : 06/03/2010

Nebunie prin lumea 3D Empty
MesajSubiect: Re: Nebunie prin lumea 3D   Nebunie prin lumea 3D I_icon_minitimeLun Mar 08, 2010 6:36 pm

-Heey!Am timp pentru mine.M-am strâmbat la el şi i-am dat un scurt pupic pe obraz.
-Tu o alegi pe cea pe care o preferi.
Sus In jos
Kouhei Kuroshitsuji
LITTLE CITIZEN
LITTLE CITIZEN
Kouhei Kuroshitsuji


Mesaje : 15
Data de inscriere : 06/03/2010

Nebunie prin lumea 3D Empty
MesajSubiect: Re: Nebunie prin lumea 3D   Nebunie prin lumea 3D I_icon_minitimeLun Mar 08, 2010 6:46 pm

I-am dat doi pupici pe tampla si m-am indreptat spre bucatarie:
-Vrei ceva? In afara de confortabila mea masa pe care nu o impart? i-am strigat peste umar, zambind
Sus In jos
Fei Yang
LITTLE CITIZEN
LITTLE CITIZEN
Fei Yang


Mesaje : 18
Data de inscriere : 06/03/2010

Nebunie prin lumea 3D Empty
MesajSubiect: Re: Nebunie prin lumea 3D   Nebunie prin lumea 3D I_icon_minitimeLun Mar 08, 2010 6:54 pm

-Ce-i cu tine de eşti aşa amabil?Mă rog.Vreau masa.Nu mă interesează dacă mi-o dai sau nu.Am început să râd apoi m-am dus în spatele lui şi l-am îmbrăţişat.
Sus In jos
Kouhei Kuroshitsuji
LITTLE CITIZEN
LITTLE CITIZEN
Kouhei Kuroshitsuji


Mesaje : 15
Data de inscriere : 06/03/2010

Nebunie prin lumea 3D Empty
MesajSubiect: Re: Nebunie prin lumea 3D   Nebunie prin lumea 3D I_icon_minitimeLun Mar 08, 2010 6:58 pm

I-am aruncat o privire intre iritare si triste prefacuta:
-Dar sunt mereu 'amabil'. Tu nu esti mereu amabila. am spus scotand limba, stiind ca nu o sa arat mult mai mare de 3 ani.
Sus In jos
Fei Yang
LITTLE CITIZEN
LITTLE CITIZEN
Fei Yang


Mesaje : 18
Data de inscriere : 06/03/2010

Nebunie prin lumea 3D Empty
MesajSubiect: Re: Nebunie prin lumea 3D   Nebunie prin lumea 3D I_icon_minitimeLun Mar 08, 2010 7:08 pm

-Mda,cum zici.Mi-am lăsat capul pe spatele lui şi nu ştiu ce mi-a venit dar am simţit nevoia de a-l întreba:
-Ce ai zice dacă ai afla că o persoană te iubeşte mai mult decât un prieten/amic?
Sus In jos
Kouhei Kuroshitsuji
LITTLE CITIZEN
LITTLE CITIZEN
Kouhei Kuroshitsuji


Mesaje : 15
Data de inscriere : 06/03/2010

Nebunie prin lumea 3D Empty
MesajSubiect: Re: Nebunie prin lumea 3D   Nebunie prin lumea 3D I_icon_minitimeLun Mar 08, 2010 7:19 pm

M-am intors nedumerit. Am ridicat din umeri:
-Probleme cu baietii? am ridicat o spranceana. Intrebarea suna ciudat venind de la ea si nu-mi placea sa o vad atat de distrata.
Sus In jos
Fei Yang
LITTLE CITIZEN
LITTLE CITIZEN
Fei Yang


Mesaje : 18
Data de inscriere : 06/03/2010

Nebunie prin lumea 3D Empty
MesajSubiect: Re: Nebunie prin lumea 3D   Nebunie prin lumea 3D I_icon_minitimeLun Mar 08, 2010 7:36 pm

Am înghiţit în sec şi deja începeam să mă înroşesc.
-Da...adică nu.Ăă. Sau poate da.Adică îl iubesc pe unu' iar tu îl cunoşti foarte bine.Îl cunoşti ca pe tine însuţi.
Sus In jos
Kouhei Kuroshitsuji
LITTLE CITIZEN
LITTLE CITIZEN
Kouhei Kuroshitsuji


Mesaje : 15
Data de inscriere : 06/03/2010

Nebunie prin lumea 3D Empty
MesajSubiect: Re: Nebunie prin lumea 3D   Nebunie prin lumea 3D I_icon_minitimeLun Mar 08, 2010 7:49 pm

M-am uitat la ea de parca ar mai fi crescut un cap. Habar nu aveam la cine se referea iar ea nu 'apela' la mine prea des cand era vorba de relatiile ei:
-Nu am pe nimeni asa apropriat. Ma duc sa pregatesc masa am spus zambind slab. Parea vulnerabila si o 'consolare' nu i-ar fi facut prea mult bine
Sus In jos
Fei Yang
LITTLE CITIZEN
LITTLE CITIZEN
Fei Yang


Mesaje : 18
Data de inscriere : 06/03/2010

Nebunie prin lumea 3D Empty
MesajSubiect: Re: Nebunie prin lumea 3D   Nebunie prin lumea 3D I_icon_minitimeLun Mar 08, 2010 8:01 pm

-Doamne ce greu de cap e!Am început să înjur printre dinţi.
-Despre tine vorbeam,fraierule!Mi-am acoperit gura cu mâinile şi l-am privit cu coada ochiui.
Sus In jos
Kouhei Kuroshitsuji
LITTLE CITIZEN
LITTLE CITIZEN
Kouhei Kuroshitsuji


Mesaje : 15
Data de inscriere : 06/03/2010

Nebunie prin lumea 3D Empty
MesajSubiect: Re: Nebunie prin lumea 3D   Nebunie prin lumea 3D I_icon_minitimeLun Mar 08, 2010 8:11 pm

M-am opritbrusc. Expresia ''am dat cu stangu'n dreptul'' se potrivea in ambele situatii. M-am uitat la ea inca nu puteam sa-i raspund. ''Spune-mi ca glumesti'' era lucrul pe care vroiam sa il auda in gandurile mele.
Sus In jos
Fei Yang
LITTLE CITIZEN
LITTLE CITIZEN
Fei Yang


Mesaje : 18
Data de inscriere : 06/03/2010

Nebunie prin lumea 3D Empty
MesajSubiect: Re: Nebunie prin lumea 3D   Nebunie prin lumea 3D I_icon_minitimeLun Mar 08, 2010 8:19 pm

-Şi nu glumesc bă.Am oftat şi m-am trântit pe scaun,lăsându-mi capul pe spate.Ştiu că tu nu aşa că ignoră ce-am zis.
Sus In jos
Kouhei Kuroshitsuji
LITTLE CITIZEN
LITTLE CITIZEN
Kouhei Kuroshitsuji


Mesaje : 15
Data de inscriere : 06/03/2010

Nebunie prin lumea 3D Empty
MesajSubiect: Re: Nebunie prin lumea 3D   Nebunie prin lumea 3D I_icon_minitimeLun Mar 08, 2010 8:39 pm

-Tu vorbesti serios? am intrbat-o trantindu-ma pe canapeaua de langa ea. M-am uitat pe tavan, brusc interesat de orice crapaturi ar fi fost pe el.
-Stii...ai gusturi foarte ciudate am murmurat incercand sa-mi adun gandurile
Sus In jos
Fei Yang
LITTLE CITIZEN
LITTLE CITIZEN
Fei Yang


Mesaje : 18
Data de inscriere : 06/03/2010

Nebunie prin lumea 3D Empty
MesajSubiect: Re: Nebunie prin lumea 3D   Nebunie prin lumea 3D I_icon_minitimeLun Mar 08, 2010 8:46 pm

-Aha.Vorbesc serios.Dacă glumeam începeam să râd de mult.M-am ridicat de pe scaun şi m-am lăsat deasura lui.
-Ştiu că am gusturi ciudate.Mersi de compliment!
Sus In jos
Kouhei Kuroshitsuji
LITTLE CITIZEN
LITTLE CITIZEN
Kouhei Kuroshitsuji


Mesaje : 15
Data de inscriere : 06/03/2010

Nebunie prin lumea 3D Empty
MesajSubiect: Re: Nebunie prin lumea 3D   Nebunie prin lumea 3D I_icon_minitimeLun Mar 08, 2010 8:58 pm

Am privit-o pentru un moment. Recunosc ca o iubeam mai mult decat pe o sora dar era ciudat:
-Yang...am tras-o in poala mea si mi-am lipit fruntea de a ei. Eram nedumerit.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Nebunie prin lumea 3D Empty
MesajSubiect: Re: Nebunie prin lumea 3D   Nebunie prin lumea 3D I_icon_minitime

Sus In jos
 
Nebunie prin lumea 3D
Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
M I N N E S O T A. :: CARTIER REZIDENȚIAL. :: Blocuri ● :: Dangerous Innocence-
Mergi direct la: