M I N N E S O T A.
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

M I N N E S O T A.

HI!
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 ~Nu stiu ce nume sa pun xD~

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Yu Phoenix
LITTLE CITIZEN
LITTLE CITIZEN
Yu Phoenix


Mesaje : 126
Data de inscriere : 06/03/2010

~Nu stiu ce nume sa pun xD~ Empty
MesajSubiect: ~Nu stiu ce nume sa pun xD~   ~Nu stiu ce nume sa pun xD~ I_icon_minitimeLun Mar 08, 2010 4:43 pm

Ma plictisisem in casa asa ca am decis sa imi scot cainele putin pe afara, pentru o plimbare scurta desi era aproape 10 seara. M-am apropiat de un lac nu prea mare dar destul de adanc, cred. M-am asezat in fund pe mal privind luna cum se oglindea in lac, cainele meu jucandu-se prin iarba.
Sus In jos
A.Cassidy
LITTLE CITIZEN
LITTLE CITIZEN
A.Cassidy


Mesaje : 15
Data de inscriere : 06/03/2010

~Nu stiu ce nume sa pun xD~ Empty
MesajSubiect: Re: ~Nu stiu ce nume sa pun xD~   ~Nu stiu ce nume sa pun xD~ I_icon_minitimeLun Mar 08, 2010 4:48 pm

Nu aveam ce face in casa asa ca am iesit afara.Am inceput sa ma plimb, apoi m`am oprit in fata unui lac.AM`am uitat in jurul meu, apoi am vazut un catelus dragut langa un baiat.M`am dus acolo cu gandul de a face cunostinta cu el.
-Buna.
Sus In jos
Yu Phoenix
LITTLE CITIZEN
LITTLE CITIZEN
Yu Phoenix


Mesaje : 126
Data de inscriere : 06/03/2010

~Nu stiu ce nume sa pun xD~ Empty
MesajSubiect: Re: ~Nu stiu ce nume sa pun xD~   ~Nu stiu ce nume sa pun xD~ I_icon_minitimeLun Mar 08, 2010 4:56 pm

In timp ce stateam si priveam luna am simtit niste pasi prin spate apoi am auzit o voce de fata.
"-Buna." spuse fata. Nu o cunosteam si eram sigur ca nici ea pe mine. Si in plus nici nu aveam chef de conversatii....
-Buna....am murmurat privind-o apoi mi-am mutat privirea verde in alta parte.


Ultima editare efectuata de catre Yu Phoenix in Lun Mar 08, 2010 5:39 pm, editata de 2 ori
Sus In jos
A.Cassidy
LITTLE CITIZEN
LITTLE CITIZEN
A.Cassidy


Mesaje : 15
Data de inscriere : 06/03/2010

~Nu stiu ce nume sa pun xD~ Empty
MesajSubiect: Re: ~Nu stiu ce nume sa pun xD~   ~Nu stiu ce nume sa pun xD~ I_icon_minitimeLun Mar 08, 2010 5:04 pm

M`am asezat jos pe iarba, apoi i`am zis baiatului:
-Eu sunt Cassidy, am zis privindu`l.Scuza`ma, te superi daca iau cainele in brate?"Mda...a dat politetea in mine"am zis in sinea mea.
Sus In jos
Yu Phoenix
LITTLE CITIZEN
LITTLE CITIZEN
Yu Phoenix


Mesaje : 126
Data de inscriere : 06/03/2010

~Nu stiu ce nume sa pun xD~ Empty
MesajSubiect: Re: ~Nu stiu ce nume sa pun xD~   ~Nu stiu ce nume sa pun xD~ I_icon_minitimeLun Mar 08, 2010 5:09 pm

M-am uitat putin la fata apoi am m-am uitat la cainele care alerga prin iarba.
-Yu. m-am prezentat scurt. Si da, poti sa iei cainele in brate, asta daca il poti prinde...
Sus In jos
A.Cassidy
LITTLE CITIZEN
LITTLE CITIZEN
A.Cassidy


Mesaje : 15
Data de inscriere : 06/03/2010

~Nu stiu ce nume sa pun xD~ Empty
MesajSubiect: Re: ~Nu stiu ce nume sa pun xD~   ~Nu stiu ce nume sa pun xD~ I_icon_minitimeLun Mar 08, 2010 5:12 pm

-Incantata, am zis ridicandu`ma de jos, apoi m`am dus mai aproape de caine si l`am luat in brate, incepand sa`l mangai.M`am asezat din nou jos,apoi l`am intrebat pe Yu:
-Si cati ani ai?
Sus In jos
Yu Phoenix
LITTLE CITIZEN
LITTLE CITIZEN
Yu Phoenix


Mesaje : 126
Data de inscriere : 06/03/2010

~Nu stiu ce nume sa pun xD~ Empty
MesajSubiect: Re: ~Nu stiu ce nume sa pun xD~   ~Nu stiu ce nume sa pun xD~ I_icon_minitimeLun Mar 08, 2010 5:21 pm

"-Si cati ani ai?" m-a intrebat tipa asezandu-se pe jos, langa mine.
Nu aveam chef de vorba dar i-am raspuns la intrebare.
-21. Tu?


Ultima editare efectuata de catre Yu Phoenix in Lun Mar 08, 2010 5:38 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
A.Cassidy
LITTLE CITIZEN
LITTLE CITIZEN
A.Cassidy


Mesaje : 15
Data de inscriere : 06/03/2010

~Nu stiu ce nume sa pun xD~ Empty
MesajSubiect: Re: ~Nu stiu ce nume sa pun xD~   ~Nu stiu ce nume sa pun xD~ I_icon_minitimeLun Mar 08, 2010 5:27 pm

-19, am zis dand din umeri.Ce coincidenta, mai de mult am aflat ca cica am un frate pe nume...tot Yu si putin mai mare ca mine, am zis razand slab, apoi am pus catelul jos.
Sus In jos
Yu Phoenix
LITTLE CITIZEN
LITTLE CITIZEN
Yu Phoenix


Mesaje : 126
Data de inscriere : 06/03/2010

~Nu stiu ce nume sa pun xD~ Empty
MesajSubiect: Re: ~Nu stiu ce nume sa pun xD~   ~Nu stiu ce nume sa pun xD~ I_icon_minitimeLun Mar 08, 2010 5:31 pm

"-19, am zis dand din umeri.Ce coincidenta, mai de mult am aflat ca cica am un frate pe nume...tot Yu si putin mai mare ca mine." a spus fata apoi a inceput sa rada.
Am luat catelul de jos apoi am inceput sa ma joc cu el, acesta muscandu-ma usor de deget. Am ras slab privindu-l pe caine apoi m-am uitat la fata.
-Hm, nice. Dar eu am un frate...care, ma rog, a murit. am spus uitandu-ma la fata apoi am continuat sa ma joc cu catelul, acesta muscandu-ma usor de deget din nou...
Sus In jos
Continut sponsorizat





~Nu stiu ce nume sa pun xD~ Empty
MesajSubiect: Re: ~Nu stiu ce nume sa pun xD~   ~Nu stiu ce nume sa pun xD~ I_icon_minitime

Sus In jos
 
~Nu stiu ce nume sa pun xD~
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
M I N N E S O T A. :: CARTIER REZIDENȚIAL. :: Lac ●-
Mergi direct la: