M I N N E S O T A.
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

M I N N E S O T A.

HI!
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Oare ce faceam aici?

In jos 
4 participanți
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
L.Adam.
LITTLE CITIZEN
LITTLE CITIZEN
L.Adam.


Mesaje : 22
Data de inscriere : 06/03/2010

Oare ce faceam aici? Empty
MesajSubiect: Oare ce faceam aici?   Oare ce faceam aici? I_icon_minitimeDum Mar 07, 2010 9:25 pm

Imi era somn.Destul de somn insa ma aflam pe motocicleta cutreiarand strazile orasului,pustii la aceasta ora.Am oprit in fata clubului,m`am dat jos si am intrat.Muzica era placuta asa ca m`am asezat la bar si mi`am comandat un whisky uitandu`ma prin incapere.
Sus In jos
Von D. Joshua
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Von D. Joshua


Mesaje : 112
Data de inscriere : 06/03/2010
Varsta : 29
Localizare : In my world , whit chocolate and sex !

Oare ce faceam aici? Empty
MesajSubiect: Re: Oare ce faceam aici?   Oare ce faceam aici? I_icon_minitimeDum Mar 07, 2010 9:37 pm

Am intrat in bar putin obosit. M-am uitat in jur , multa lumee. Am oftat scurt si m-am asezat la masa comandandu-mi un pahar de vin alb .
Sus In jos
Eireen
LITTLE CITIZEN
LITTLE CITIZEN
Eireen


Mesaje : 28
Data de inscriere : 08/03/2010

Oare ce faceam aici? Empty
MesajSubiect: Re: Oare ce faceam aici?   Oare ce faceam aici? I_icon_minitimeLun Mar 08, 2010 8:49 pm

Am intrat in barul galagios, plictisita. Ma indrept spre un scaun liber si ma asez pe el, comandand un pahar de wisky. Mi-am aprins tigara si am tras un fum din ea. Am inceput sa tusesc, desi fumam de trei ani.
-Firar! Ingan eu luand o gura mare de aer.
Sus In jos
Von D. Joshua
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Von D. Joshua


Mesaje : 112
Data de inscriere : 06/03/2010
Varsta : 29
Localizare : In my world , whit chocolate and sex !

Oare ce faceam aici? Empty
MesajSubiect: Re: Oare ce faceam aici?   Oare ce faceam aici? I_icon_minitimeLun Mar 08, 2010 9:21 pm

M-am uitat pe furis la bruneta. Era cam nervoasa asta se observa de la o poasta!. Am mai luat o gura de vin ap0i m-am lasta pe spate rezemandu-ma de spatarul scaunului mai bine.
Sus In jos
Eireen
LITTLE CITIZEN
LITTLE CITIZEN
Eireen


Mesaje : 28
Data de inscriere : 08/03/2010

Oare ce faceam aici? Empty
MesajSubiect: Re: Oare ce faceam aici?   Oare ce faceam aici? I_icon_minitimeLun Mar 08, 2010 9:34 pm

Imi relaxez corpul si iau o gura din paharul de wisky. Apoi, mai iau un fum din tigara si, de aceasta data, nu mai tusesc. Mi-am lasat capul intr-o parte, privind in directia unui baiat ce statea pe un scaun, la bar.
Sus In jos
Von D. Joshua
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Von D. Joshua


Mesaje : 112
Data de inscriere : 06/03/2010
Varsta : 29
Localizare : In my world , whit chocolate and sex !

Oare ce faceam aici? Empty
MesajSubiect: Re: Oare ce faceam aici?   Oare ce faceam aici? I_icon_minitimeLun Mar 08, 2010 9:36 pm

-Stii... alea o sa te omoare intr-o zi! am exclamat eu catre bruneta cu privirea atintita la paharul meu
Sus In jos
Eireen
LITTLE CITIZEN
LITTLE CITIZEN
Eireen


Mesaje : 28
Data de inscriere : 08/03/2010

Oare ce faceam aici? Empty
MesajSubiect: Re: Oare ce faceam aici?   Oare ce faceam aici? I_icon_minitimeLun Mar 08, 2010 9:39 pm

-Alea? Intreb eu nedumerita. Apoi, observand ca se uita la tigara, continui: Eh, nu-i nimic. Nu o sa-mi simta nimeni lipsa. L-am privit in ochi, schitand un zambet.
Sus In jos
Brookelle Bones
LITTLE CITIZEN
LITTLE CITIZEN
Brookelle Bones


Mesaje : 101
Data de inscriere : 06/03/2010

Oare ce faceam aici? Empty
MesajSubiect: Re: Oare ce faceam aici?   Oare ce faceam aici? I_icon_minitimeLun Mar 08, 2010 9:49 pm

Am intrat în club , deja simţeam prea bine agitaţia din jur , nu mai fusesem printru-un club de ceva luni bune , începeam să imi revin şi să mă reobişnuiesc cu fumul şi cu bassul puternic al muzici . M-am aşezat la bar , comandând un cocktail , sex on the betch .
Sus In jos
Von D. Joshua
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Von D. Joshua


Mesaje : 112
Data de inscriere : 06/03/2010
Varsta : 29
Localizare : In my world , whit chocolate and sex !

Oare ce faceam aici? Empty
MesajSubiect: Re: Oare ce faceam aici?   Oare ce faceam aici? I_icon_minitimeLun Mar 08, 2010 9:50 pm

-Pai... si eu am fumat in trecut... si a fost bine ca m-am lasat crede-ma!... chiar daca nu mia fost usor! si cred ca o sa iti simta totusi cineva lipsa!
Sus In jos
Eireen
LITTLE CITIZEN
LITTLE CITIZEN
Eireen


Mesaje : 28
Data de inscriere : 08/03/2010

Oare ce faceam aici? Empty
MesajSubiect: Re: Oare ce faceam aici?   Oare ce faceam aici? I_icon_minitimeLun Mar 08, 2010 9:52 pm

-Felicitari, dar eu nu cred ca voi reusi. Sincer, crede-ma, nimeni nu-mi va duce lipsa, stiu foarte bine acest lucru. Sting tigara intr-o scrumiera si apoi intreb: In fine, ce mai faci?
Sus In jos
Von D. Joshua
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Von D. Joshua


Mesaje : 112
Data de inscriere : 06/03/2010
Varsta : 29
Localizare : In my world , whit chocolate and sex !

Oare ce faceam aici? Empty
MesajSubiect: Re: Oare ce faceam aici?   Oare ce faceam aici? I_icon_minitimeLun Mar 08, 2010 9:59 pm

-Da uite am venit sa ma relaxez putin! dupa o zii plina de fotbal!! am zis eu chicotind si ridicandu-ma m-am duc la Brooke
-hei beib!Eireen... haide si tu aici!
Sus In jos
Eireen
LITTLE CITIZEN
LITTLE CITIZEN
Eireen


Mesaje : 28
Data de inscriere : 08/03/2010

Oare ce faceam aici? Empty
MesajSubiect: Re: Oare ce faceam aici?   Oare ce faceam aici? I_icon_minitimeLun Mar 08, 2010 10:01 pm

M-am apropiat de ei, dar nu inainte de a mai lua o gura de wisky. Deja ma simteam ametita.
-Joci...fotbal? Intreb eu cu pauze intre cuvinte.
Sus In jos
Von D. Joshua
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Von D. Joshua


Mesaje : 112
Data de inscriere : 06/03/2010
Varsta : 29
Localizare : In my world , whit chocolate and sex !

Oare ce faceam aici? Empty
MesajSubiect: Re: Oare ce faceam aici?   Oare ce faceam aici? I_icon_minitimeLun Mar 08, 2010 10:09 pm

-da... de7 ani...am zis eu zambind si luand inca o gura de vin alb punand cu grija paharul pe tejghea
Sus In jos
Eireen
LITTLE CITIZEN
LITTLE CITIZEN
Eireen


Mesaje : 28
Data de inscriere : 08/03/2010

Oare ce faceam aici? Empty
MesajSubiect: Re: Oare ce faceam aici?   Oare ce faceam aici? I_icon_minitimeLun Mar 08, 2010 10:14 pm

-Flumos, spun eu fara sa-mi dau seama ca aproape m-am imbatat. Iau din nou paharul in mana si mai iau o gura.
Sus In jos
Von D. Joshua
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Von D. Joshua


Mesaje : 112
Data de inscriere : 06/03/2010
Varsta : 29
Localizare : In my world , whit chocolate and sex !

Oare ce faceam aici? Empty
MesajSubiect: Re: Oare ce faceam aici?   Oare ce faceam aici? I_icon_minitimeLun Mar 08, 2010 10:17 pm

-da.. foaret frumos... am zis eu zambind scurt... avema putin febra dar nu prea imi pasa , continuam sa stau in fumul acela de tigara si cu bautura la gat
Sus In jos
Brookelle Bones
LITTLE CITIZEN
LITTLE CITIZEN
Brookelle Bones


Mesaje : 101
Data de inscriere : 06/03/2010

Oare ce faceam aici? Empty
MesajSubiect: Re: Oare ce faceam aici?   Oare ce faceam aici? I_icon_minitimeLun Mar 08, 2010 10:24 pm

Am zâmbit şi am privit-o pe tipă .
-Bună . Eu sunt Brooke . făcu' uşor cu mâna .
Sus In jos
Von D. Joshua
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Von D. Joshua


Mesaje : 112
Data de inscriere : 06/03/2010
Varsta : 29
Localizare : In my world , whit chocolate and sex !

Oare ce faceam aici? Empty
MesajSubiect: Re: Oare ce faceam aici?   Oare ce faceam aici? I_icon_minitimeLun Mar 08, 2010 10:27 pm

-Beib.. da tu ce faci la ora asta prin cluburi?am zis eu in gluma incercand sa zambesc
Sus In jos
Brookelle Bones
LITTLE CITIZEN
LITTLE CITIZEN
Brookelle Bones


Mesaje : 101
Data de inscriere : 06/03/2010

Oare ce faceam aici? Empty
MesajSubiect: Re: Oare ce faceam aici?   Oare ce faceam aici? I_icon_minitimeLun Mar 08, 2010 10:28 pm

-Am venit să mă distrez . am chicotit apoi am tras cu paiul lichidul din pahar .
-Nu am voie ? rîse
Sus In jos
Von D. Joshua
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Von D. Joshua


Mesaje : 112
Data de inscriere : 06/03/2010
Varsta : 29
Localizare : In my world , whit chocolate and sex !

Oare ce faceam aici? Empty
MesajSubiect: Re: Oare ce faceam aici?   Oare ce faceam aici? I_icon_minitimeLun Mar 08, 2010 10:30 pm

-Eh fara mine ai venit! deci teoretic ar trebui sa te pedepsesc! practic... vorbim acasa despre asta!
Sus In jos
Eireen
LITTLE CITIZEN
LITTLE CITIZEN
Eireen


Mesaje : 28
Data de inscriere : 08/03/2010

Oare ce faceam aici? Empty
MesajSubiect: Re: Oare ce faceam aici?   Oare ce faceam aici? I_icon_minitimeLun Mar 08, 2010 10:31 pm

-Mda...eu sunt Eireen, spun incet si ma sprijin de un scaun pentru ca nu mai pot sa stau in picioare.
Sus In jos
Brookelle Bones
LITTLE CITIZEN
LITTLE CITIZEN
Brookelle Bones


Mesaje : 101
Data de inscriere : 06/03/2010

Oare ce faceam aici? Empty
MesajSubiect: Re: Oare ce faceam aici?   Oare ce faceam aici? I_icon_minitimeLun Mar 08, 2010 10:33 pm

-Încântată Eireen . am privit'o .
-Şi cum mai pedepsi tu pe mine ?
Sus In jos
Von D. Joshua
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Von D. Joshua


Mesaje : 112
Data de inscriere : 06/03/2010
Varsta : 29
Localizare : In my world , whit chocolate and sex !

Oare ce faceam aici? Empty
MesajSubiect: Re: Oare ce faceam aici?   Oare ce faceam aici? I_icon_minitimeLun Mar 08, 2010 10:46 pm

-Treaba mea... e secret... o sa alfi acasa.. am soptit eu la ureche apoi am mai luat o gura de vin
Sus In jos
Brookelle Bones
LITTLE CITIZEN
LITTLE CITIZEN
Brookelle Bones


Mesaje : 101
Data de inscriere : 06/03/2010

Oare ce faceam aici? Empty
MesajSubiect: Re: Oare ce faceam aici?   Oare ce faceam aici? I_icon_minitimeLun Mar 08, 2010 11:24 pm

-Bine .
-Da eu ce să mai zic că te-am găsit aici cu o fată ? am râs .
Sus In jos
Von D. Joshua
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Von D. Joshua


Mesaje : 112
Data de inscriere : 06/03/2010
Varsta : 29
Localizare : In my world , whit chocolate and sex !

Oare ce faceam aici? Empty
MesajSubiect: Re: Oare ce faceam aici?   Oare ce faceam aici? I_icon_minitimeLun Mar 08, 2010 11:29 pm

-eh... acuma e sarbatoare la mien se scuza!... poate e sora mea! nu ai de unde sa stii!
Sus In jos
Brookelle Bones
LITTLE CITIZEN
LITTLE CITIZEN
Brookelle Bones


Mesaje : 101
Data de inscriere : 06/03/2010

Oare ce faceam aici? Empty
MesajSubiect: Re: Oare ce faceam aici?   Oare ce faceam aici? I_icon_minitimeMar Mar 09, 2010 10:18 am

-Da ce sărbătoare ? l'am privit puţin surprinsă .
-Şi nu prea cred că e sora ta , adică nu semănaţi . am privit'o pe ea apoi pe Joshua.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Oare ce faceam aici? Empty
MesajSubiect: Re: Oare ce faceam aici?   Oare ce faceam aici? I_icon_minitime

Sus In jos
 
Oare ce faceam aici?
Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
M I N N E S O T A. :: ORAȘ. :: L&L Club ●-
Mergi direct la: