M I N N E S O T A.
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

M I N N E S O T A.

HI!
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Balaceala intr-o zi torida...xDD

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Melanie Stryder
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Melanie Stryder


Mesaje : 84
Data de inscriere : 24/02/2010

Balaceala intr-o zi torida...xDD - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Balaceala intr-o zi torida...xDD   Balaceala intr-o zi torida...xDD - Pagina 2 I_icon_minitimeDum Mar 07, 2010 9:44 pm

L-am sărutat pasional și am încercat să nu mă scufund. Săruta așa de bine și buzele lui aveau aromă de struguri.
Sus In jos
https://minnesota.forumgratuit.ro
Yu Phoenix
LITTLE CITIZEN
LITTLE CITIZEN
Yu Phoenix


Mesaje : 126
Data de inscriere : 06/03/2010

Balaceala intr-o zi torida...xDD - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Balaceala intr-o zi torida...xDD   Balaceala intr-o zi torida...xDD - Pagina 2 I_icon_minitimeDum Mar 07, 2010 9:52 pm

Am tinut-o de talie pentru a nu se scufunda si i-am raspuns la sarut zambind in sinea mea.
Sus In jos
Melanie Stryder
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Melanie Stryder


Mesaje : 84
Data de inscriere : 24/02/2010

Balaceala intr-o zi torida...xDD - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Balaceala intr-o zi torida...xDD   Balaceala intr-o zi torida...xDD - Pagina 2 I_icon_minitimeLun Mar 08, 2010 1:13 pm

Cred că e totuși bine că am optat la piscina asta... goală. Am zâmbit printre săruturi și m-am jucat cu limba lui.
Sus In jos
https://minnesota.forumgratuit.ro
Yu Phoenix
LITTLE CITIZEN
LITTLE CITIZEN
Yu Phoenix


Mesaje : 126
Data de inscriere : 06/03/2010

Balaceala intr-o zi torida...xDD - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Balaceala intr-o zi torida...xDD   Balaceala intr-o zi torida...xDD - Pagina 2 I_icon_minitimeLun Mar 08, 2010 1:15 pm

Mi-am dezlipit buzele de ale ei apoi m-am asezat pe marginea piscinei si am intrebat-o zambind:
-Eu ma duc la bar, vrei ceva de baut?
Sus In jos
Melanie Stryder
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Melanie Stryder


Mesaje : 84
Data de inscriere : 24/02/2010

Balaceala intr-o zi torida...xDD - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Balaceala intr-o zi torida...xDD   Balaceala intr-o zi torida...xDD - Pagina 2 I_icon_minitimeLun Mar 08, 2010 6:14 pm

-Da, adu-mi te rog frumos un cola cu gheață, am spus eu zâmbind și am făcut pluta. Am strigat, dar nu sunt sigură dacă mă mai auzea. Merci!
Sus In jos
https://minnesota.forumgratuit.ro
Yu Phoenix
LITTLE CITIZEN
LITTLE CITIZEN
Yu Phoenix


Mesaje : 126
Data de inscriere : 06/03/2010

Balaceala intr-o zi torida...xDD - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Balaceala intr-o zi torida...xDD   Balaceala intr-o zi torida...xDD - Pagina 2 I_icon_minitimeLun Mar 08, 2010 6:18 pm

-Okay. am spus zambind apoi m-am dus la bar si am luat o cola cu gheata si un sprite. M-am intors si i-am dat fetei bautura apoi m-am asezat pe sezlong..
Sus In jos
Melanie Stryder
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Melanie Stryder


Mesaje : 84
Data de inscriere : 24/02/2010

Balaceala intr-o zi torida...xDD - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Balaceala intr-o zi torida...xDD   Balaceala intr-o zi torida...xDD - Pagina 2 I_icon_minitimeMar Mar 09, 2010 7:53 pm

I-am zâmbit scurt și m-am dus la capătul piscinei și sprijinindu-mă de marginea albă, am luat o gură sănătoasă de suc.
-Gh. E rece.
Sus In jos
https://minnesota.forumgratuit.ro
Yu Phoenix
LITTLE CITIZEN
LITTLE CITIZEN
Yu Phoenix


Mesaje : 126
Data de inscriere : 06/03/2010

Balaceala intr-o zi torida...xDD - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Balaceala intr-o zi torida...xDD   Balaceala intr-o zi torida...xDD - Pagina 2 I_icon_minitimeMar Mar 09, 2010 8:21 pm

Am desfacut sticla de Sprite luand o gura din suc.
-Mda, e destul de rece. am spus lasand sticla pe masa apoi am sarit in piscina inotand pe sub apa si tinandu-mi respiratia vreo 20 de secunde dupa care am iesit cu capul la suprafata.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Balaceala intr-o zi torida...xDD - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Balaceala intr-o zi torida...xDD   Balaceala intr-o zi torida...xDD - Pagina 2 I_icon_minitime

Sus In jos
 
Balaceala intr-o zi torida...xDD
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
M I N N E S O T A. :: ORAȘ. :: Piscina ●-
Mergi direct la: